مهلت ۳ روزه مودیان مالیات بر ارزش افزوده برای ارائه اظهارنامه زمستانی

مهلت ۳ روزه مودیان مالیات بر ارزش افزوده برای ارائه اظهارنامه زمستانی

مودیان مالیاتی سه روز مهلت دارند، اظهارنامه‌های مالیات ارزش افزوده فصل زمستان خود را به سازمان مالیاتی ارائه کنند و از بخشودگی جرائم بهره‌مند شوند.

مهلت ارائه اظهارنامه‌های مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان ۹۳ برای مودیان و فعالان اقتصادی تا ساعت ۲۴ روز ۳۱ فروردین امسال خواهد بود.

بنابراین سه روز مودیان و فعالان اقتصادی فرصت دارند، تا اظهارنامه‌های خود را ارائه دهند و از مشوق‌های مالیاتی مد نظر قانون در این راستا بهره‌مند شوند.

پیش از این نیز علی عسکری رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفته بود، با توجه به مصادف بودن مهلت ارائه اظهارنامه دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۱۳۹۳ با تعطیلات نوروز و توجه به درخواست‌های مودیان محترم موضوع نظام مالیات بر ارزش افزوده و به منظور تکریم مودیان گرامی و فراهم آوردن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان،  مودیان می‌توانند اظهارنامه دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) سال ۱۳۹۳ را تا پایان روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ارائه کنند.

همچنین، مودیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده فصل زمستان سال ۱۳۹۳را تا پایان فروردین ارائه کنند، می توانند در صورت درخواست کتبی، از بخشودگی جرایم عدم ارائه اظهارنامه و تاخیر در پرداخت مالیات و عوارض متعلق در موعد مقرر برای دوره مزبور استفاده کنند.
مودیان مالیات بر ارزش افزوده می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی این نظام مالیاتی به نشانی WWW.EVAT.IR اطلاعات تکمیلی در این ارتباط را دریافت و اظهارنامه را ثبت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
نرم‌افزار جامع مالی و اداری ویژن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *