دانلود رایگان کتاب “تامین اجتماعی برای همه”

کتاب “تامین اجتماعی برای همه” توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی و با همکاری موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه، به عنوان اولین گام و بر مبنای مطالب مرتبط با رشد معلم و افزایش ارتقاء دانش عمومی آموزگاران با مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی و ترویج آن تهیه و تدوین شده است.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی، این کتاب متشکل از ۵ فصل شامل؛ مفهوم و تاریخچه تامین اجتماعی، نظام تامین اجتماعی و جایگاه بیمه های اجتماعی در این نظام، نظام تامین اجتماعی در ایران، سازمان تامین اجتماعی ایران و سیاست ها و برنامه های آتی سازمان است.
سازمان تامین اجتماعی در دوره مدیریت جدید، تمام توان خود را معطوف به ارائه خدمت برای تحقق امنیت اجتماعی و توسعه پایدار نموده است و مجموعه حاضر در جهت معرفی اجمالی مباحث عمومی تامین اجتماعی، به منظور آشنایی بیشتر با این مفهوم تدوین شده است.
همچنین توجه به تاریخچه، الزامات قانونی، اهداف و خدمات و تعهدات سازمان مورد توجه قرار گرفته و برنامه راهبردی سازمان مبتنی بر سیاست های کلان و چشم انداز ترسیمی نیز مطرح شده است. گفتنی است؛ حسب مصوبات هیات مدیره سازمان در ضابطه بند «الف» تبصره ۴ بودجه۹۴ ، در ترویج مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی در رده های سنی مختلف، کارگروه تدوین راهبردی مطالب درسی آموزش و پرورش سازمان تامین اجتماعی با حضور نمایندگان معاونتهای اداری ومالی، فنی و درآمد، درمان و سه اداره کل روابط عمومی، امور استانها و آموزش و پژوهش، کتاب “تامین اجتماعی برای همه” با اخذ نظر از تمامی حوزه های تخصصی ذی ربط تدوین شده است.

دانلود رایگان کتاب تامین اجتماعی برای همه

منبع» سازمان تامین اجتماعی

Print Friendly, PDF & Email
نرم‌افزار جامع مالی و اداری ویژن

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. کتاب خوبیست اما یه نکته را در مورد تامین اجتماعی یادتون باشه این سازمان با این وضع بیشتر ۱۰ سساله دیگه عمر نمیکنه . الان زنی که سه تا خونه و مغازه داره و ۵۰ سالش هست هنوز داره حقوق بازنشستگی پدر مرحومش را میگیره .. این صندوق اینطوری دوام نمیاره به زودی ما با موج افزایش سن در ایران روبرو خواهیم بود ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *