صورت‌های مالی سال ۹۴ بانک مرکزی تایید شد

شورای پول و اعتبار، صورت‌های مالی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ را برای طرح در مجمع عمومی بانک مرکزی مورد تایید قرار داد.
یک‌هزار و دویست و بیست و یکمین جلسه شورای پول و اعتبار عصر روز سه‌شنبه پنجم مرداد با حضور اعضای شورا در محل ساختمان بانک مرکزی و به ریاست ولی‌الله سیف تشکیل شد.

این جلسه با حضور محمد‌رضا تابش و الیاس حضرتی نمایندگان منتخب جدید کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار و ادای سوگند توسط ایشان براساس قانون پولی و بانکی کشور شروع و وارد دستور شد.

صورت‌های مالی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ اولین دستور این جلسه شورا بود که در ابتدای جلسه ارائه و پس از بحث و بررسی برای طرح در مجمع عمومی بانک مرکزی مورد تایید شورا قرار گرفت.

شورای پول و اعتبار همچنین از مساعی انجام شده توسط رئیس‌کل، اعضای هیات‌ عامل، مدیران و کارکنان بانک مرکزی در سال گذشته نیز تقدیر کرد.

در ادامه جلسه، گزارش بانک مرکزی درباره افزایش سقف فردی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی، مطرح و به بحث و بررسی گذاشته شد.

شورای پول و اعتبار پس از استماع گزارش بانک مرکزی، با افزایش سقف فردی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی تا مبلغ دویست میلیون (۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال و با اخذ وثیقه سفته زنجیره‌ای موافقت کرد.

Print Friendly, PDF & Email
نرم‌افزار جامع مالی و اداری ویژن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *