خانه / اخبار / صورت‌های مالی سال ۹۴ بانک مرکزی تایید شد

صورت‌های مالی سال ۹۴ بانک مرکزی تایید شد

شورای پول و اعتبار، صورت‌های مالی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ را برای طرح در مجمع عمومی بانک مرکزی مورد تایید قرار داد.
یک‌هزار و دویست و بیست و یکمین جلسه شورای پول و اعتبار عصر روز سه‌شنبه پنجم مرداد با حضور اعضای شورا در محل ساختمان بانک مرکزی و به ریاست ولی‌الله سیف تشکیل شد.

این جلسه با حضور محمد‌رضا تابش و الیاس حضرتی نمایندگان منتخب جدید کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار و ادای سوگند توسط ایشان براساس قانون پولی و بانکی کشور شروع و وارد دستور شد.

صورت‌های مالی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۴ اولین دستور این جلسه شورا بود که در ابتدای جلسه ارائه و پس از بحث و بررسی برای طرح در مجمع عمومی بانک مرکزی مورد تایید شورا قرار گرفت.

شورای پول و اعتبار همچنین از مساعی انجام شده توسط رئیس‌کل، اعضای هیات‌ عامل، مدیران و کارکنان بانک مرکزی در سال گذشته نیز تقدیر کرد.

در ادامه جلسه، گزارش بانک مرکزی درباره افزایش سقف فردی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی، مطرح و به بحث و بررسی گذاشته شد.

شورای پول و اعتبار پس از استماع گزارش بانک مرکزی، با افزایش سقف فردی تسهیلات نوسازی و بهسازی مسکن روستایی تا مبلغ دویست میلیون (۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال و با اخذ وثیقه سفته زنجیره‌ای موافقت کرد.

Print Friendly

مطلب پیشنهادی

سمینار تجارب جهانی در پیاده سازی IFRS

 تهیه صورت های مالی برمبنای استاندارد های بین المللی گزارشگری(  (IFRSوتاثیرات آن برهمزبانی با اقتصاد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com